Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Niemcy: Rodzina: przyczyną śmierci 3-latka z Polski nie było utonięcie

0
Podziel się

Wstępne wyniki oględzin zwłok trzyletniego chłopca z Polski, który w zeszłym
tygodniu zmarł w kompleksie rekreacyjnym pod Berlinem, nie potwierdziły, by przyczyną śmierci było
utonięcie; nie znaleziono wody w płucach - powiedział PAP szwagier matki chłopca.

bEgpCDbF

Wstępne wyniki oględzin zwłok trzyletniego chłopca z Polski, który w zeszłym tygodniu zmarł w kompleksie rekreacyjnym pod Berlinem, nie potwierdziły, by przyczyną śmierci było utonięcie; nie znaleziono wody w płucach - powiedział PAP szwagier matki chłopca.

Pobrano wycinek serca; najprawdopodobniej przyczyną śmierci była ukryta wada serca. Trwają dalsze badania w Niemczech - poinformował w czwartek Marek Jaśkiewicz, który jest szwagrem matki trzylatka.

Początkowo niemiecka policja zakładała, że trzyletni Dawid z Częstochowy utonął. Do tragedii doszło we wtorek 26 kwietnia wieczorem w kompleksie Tropical Islands. Ciało chłopca odnaleziono 50 metrów od miejsca, gdzie wcześniej przebywał z matką. Obecni na miejscu lekarze podjęli próbę reanimacji, ale bez powodzenia.

bEgpCDbH

Głębokość basenu, w którym utonęło dziecko, sięga 1,30 metra. Ciało chłopca odnaleziono jednak w płytkiej części basenu. Policja wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia.

Kompleks rekreacyjny Tropical Islands odwiedza rocznie około 900 tysięcy gości. Polacy stanowią tu największą grupę zagranicznych turystów - średnio 150 tys. rocznie. (PAP)

ksaj/ awi/ mc/ gma/

bEgpCDci
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)