Notowania

drogi w polsce
05.01.2014 12:34

Nieprzejezdna autostrada A4 na odcinku 10 km

Autostrada A4 w okolicy Wrocławia jest nieprzejezdna na odcinku w sumie 10 km.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jepoirrier/CC/Flickr)

Autostrada A4 w okolicy Wrocławia jest nieprzejezdna na odcinku w sumie 10 km. Jest to spowodowane pięcioma kolizjami, do których doszło tam w niewielkich odległościach i odstępach czasu.

Jak powiedziała dyżurna z dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, od węzła Wrocław-Wchód do węzła Bielany Wrocławskie autostrada A4 jest nieprzejezdna.

- _ Jest to spowodowane pięcioma kolizjami, które wydarzyły się na tym odcinku A4. Jedna z nich, w którym zderzyły się trzy samochody, spowodowała całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia. Pozostałe blokują przynajmniej po jednym pasie jezdni, co prowadzi do dużych problemów z przejazdem. Kierowcom, którzy poruszają się autostradą od strony Katowic w kierunku Wrocławia zalecamy wybór innej trasy _ - dodała dyżurna. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Tłok na autostradach znakiem ożywienia Firmy przewozowe zawsze jako pierwsze dostrzegają gospodarcze ożywienie lub symptomy kryzysu.
Kierowcy płacą na drogi dwa razy więcej niż powinni Tylko w tym roku za ich pieniądze można by wybudować dodatkowo blisko pół tysiąca kilometrów autostrad.
Uwaga kierowcy. Autostrada A4 zablokowana Policja kieruje auta na objazd drogą nr 35 przez Gniechowice.
Tagi: drogi w polsce, a4, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz