Notowania

nowak
30.06.2009 08:56

Nowak : na razie nie są planowane zmiany w rządzie

Na razie nie są planowane żadne zmiany w rządzie - mówił szef gabinetu politycznego premiera Sławomir Nowak.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na razie nie są planowane żadne zmiany w rządzie - mówił szef gabinetu politycznego premiera Sławomir Nowak.

"Rzeczpospolita" w artykule pt. "Nadchodzą zmiany w rządzie" napisała we wtorek, że fotele mogą stracić szefowie resortów infrastruktury, obrony i środowiska. Zdaniem gazety, szef MON Bogdan Klich jest "jednym z najbardziej krytykowanych członków rządu", a wśród kandydatów na jego następcę wymienia się rzecznika rządu Pawła Grasia lub Sławomira Nowaka.

We wtorek rano w Radiu Zet Nowak nazwał absurdem, by miał on zostać szefem MON. "Paweł Graś jest świetnym rzecznikiem rządu i z tego co wiem, dobrze mu tam, gdzie jest" - dodał.

Co do ewentualnej rekonstrukcji rządu odesłał do premiera, ale powiedział, że z tego co sam wie, "na razie nie są planowane żadne zmiany w rządzie".

Nowak oświadczył też, że minister infrastruktury Cezary Grabarczyk "wywiązał się z zobowiązania, które nałożył na niego premier" i "zmieścił się w deadlinie" (ostatecznym terminie) - tak odparł na pytanie, czy minister ocali swe stanowisko. W poniedziałek Grabarczyk podpisał ze spółką Autostradą Wielkopolską II S.A. umowę na finansowanie autostrady A2 Świecko-Nowy Tomyśl.(PAP)

sta/ la/ mow/

Tagi: nowak, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz