Notowania

wiadomości
28.06.2011 14:06

Od września połączenie lotnicze Łódź - Londyn Luton

Od 13 września z łódzkiego lotniska będzie można polecieć samolotami linii Wizz Air do Londynu Luton. Połączenie jest już dostępne na stronach przewoźnika - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Katarzyna Dobrowolska.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Od 13 września z łódzkiego lotniska będzie można polecieć samolotami linii Wizz Air do Londynu Luton. Połączenie jest już dostępne na stronach przewoźnika - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Katarzyna Dobrowolska. *

Loty realizowane będą trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Londynu Luton zaplanowano o godz.15.15, a z Łodzi do Londynu o godz. 18.45.

Po zmianie rozkładu lotów na zimowy od 1 listopada wylot do Łodzi z Londynu Luton nastąpi o godz.15.00, a z Łodzi samoloty odlatywać będą o godz. 19.00.

Trasa z Łodzi do Londynu Luton jest drugim - po Dortmundzie - kierunkiem oferowanym przez linię Wizz Air z Portu Lotniczego Łódź. Władze lotniska zapewniają, że trwają dalsze rozmowy z tym przewoźnikiem w sprawie rozwoju siatki połączeń z łódzkiego lotniska. (PAP)

szu/ drag/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz