Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
08.04.2013 19:55

Opolskie: Autostrada A4 zablokowana po wypadku

Autostrada A4 w kierunku Katowic została zablokowana po śmiertelnym wypadku, do którego doszło na 222 km przy zjeździe Prądy (Opolskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(jepoirrier/CC/Flickr)

Autostrada A4 w kierunku Katowic została zablokowana po śmiertelnym wypadku, do którego doszło na 222 km przy zjeździe Prądy (Opolskie). Policja zorganizowała objazdy przez Brzeg i drogę krajową nr 94.

Do wypadku doszło przed godz. 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca samochodem skoda octavia z nieustalonych przyczyn najprawdopodobniej wjechała na autostradę pod prąd i zderzyła się czołowo z ciężarową scanią. Kobieta zginęła na miejscu.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu nadkom. Marek Lekki poinformował PAP, że ruch pojazdów w stronę Katowic kierowany jest przez Brzeg i DK nr 94. Blokada autostrady może potrwać ok. 2 godzin.

Czytaj więcej w Money.pl
Autostrada zablokowana. Co się stało? Tuż przed zjazdem na Autostradową Obwodnicę Wrocławia dachowało auto osobowe. A-4 z Legnicy do Wrocławia została całkowicie zablokowana.
Wprowadzą zakaz wyprzedzania dla tirów Pod koniec stycznia na pięciu odcinkach A4 z Wrocławia do Krzywej wprowadzone zostaną zakazy wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe.
Autostrada już przejezdna. Dachował samochód Zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Ruch do stolicy był zablokowany, tworzył się ogromny korek.
Tagi: wypadki drogowe, autostrada, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz