Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Paris Tetris zagra podczas 32. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

0
Podziel się

Paris Tetris, czyli zespół z udziałem tegorocznego laureata Paszportu
Polityki Macio Morettiego i państwa Maseckich, zagra we wtorek na 32. Przeglądzie Piosenki
Aktorskiej we Wrocławiu. Koncert obędzie się we wrocławskim Klubie Eter.

bEieXISt

Paris Tetris, czyli zespół z udziałem tegorocznego laureata Paszportu Polityki Macio Morettiego i państwa Maseckich, zagra we wtorek na 32. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Koncert obędzie się we wrocławskim Klubie Eter.

Jak poinformowała PAP we wtorek rzeczniczka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Joanna Kiszkis, intrygująca muzyka przekraczająca gatunkowe ramy, żywiołowe piosenki i show na scenie - tego należy się spodziewać w klubie Eter podczas koncertu Paris Tetris.

"Projekt Paris Tetris powstał w 2008 r. Za namową byłego, nieżyjącego już menadżera zespołu Voo Voo, Mirka Olszówki, Candelaria Saenz Valiente, Marcin Masecki i Macio Moretti zebrali się i najzwyczajniej w świecie nagrali płytę, na której oprócz nich samych gościnnie pojawili się przeróżni instrumentaliści, m.in. Kuba Kossak na fagocie, Bartek Magneto na gitarze, djLenar na patefonach czy też odpowiedzialny za oprawę graficzną płyty oraz mrożące krew w żyłach logo zespołu Kuba Jezierski na trąbce" - przypomniała Kiszkis.

bEieXISv

Dodała, że potem nagrany materiał trafił do otwockiego studia, gdzie zajął się nimi Tomasz Duda, miksując co trzeba, by na końcu wkroczyć do Studia 333, w którym za pomocą "tryliona urządzeń i magnetofonu szpulowego Bartłomiej Kuźniak dokonał masteringu" (finalny etap procesu realizacji produkcji muzycznej - PAP).

"Jaki jest wynik tej karkołomnej akrobacji logistycznej, dowiedzieć się będzie można podczas koncertu w ramach tegorocznej edycji PPA, we wtorek we wrocławskim klubie Eter" - zachęcała Kiszkis. (PAP)

umw/ hes/

bEieXISW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)