Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pawlak: na listach wyborczych także ludzie spoza PSL

0
Podziel się

Lider PSL Waldemar Pawlak zapowiedział w środę w Katowicach, że kandydatami
tej partii w wyborach samorządowych będą nie tylko jej członkowie, ale także wiele osób spoza
Stronnictwa, znanych i cenionych w lokalnych środowiskach.

bEirzyHp

Lider PSL Waldemar Pawlak zapowiedział w środę w Katowicach, że kandydatami tej partii w wyborach samorządowych będą nie tylko jej członkowie, ale także wiele osób spoza Stronnictwa, znanych i cenionych w lokalnych środowiskach.

"Zależy nam na tym, żeby na tych listach byli i przedstawiciele PSL, ale także osoby, które w lokalnych środowiskach są dobrymi gospodarzami; które mają osiągnięcia w budowaniu lepszych perspektyw dla lokalnych społeczności" - powiedział wicepremier podczas konferencji prasowej.

Pawlak zapowiedział, że w wyborach do samorządów PSL zgłosi listy kandydatów do sejmików we wszystkich województwach.

bEirzyHr

Pytany, czy wobec słabszych notowań PSL w sondażach partia skorzysta w kampanii np. z usług fachowców od wizerunku i public relations, Pawlak wyraził przekonanie, że "ludzie w wyborach samorządowych szczególnie będą uwzględniali nie tyle widowiskowość i różnego rodzaju sztuczki, co będą cenili dobrych gospodarzy". Jak mówił, PSL chce promować takich ludzi, także spoza partii.

"Cały czas korzystamy z różnych doradców, ale nikt nie zastąpi dobrych relacji z ludźmi. Zamierzamy zawsze odwoływać się do bezpośrednich kontaktów z ludźmi - tak, jak jest to w naszych przesłaniach: PSL jest zawsze blisko ludzi, zawsze blisko ludzkich spraw" - powiedział lider partii.

Jego zdaniem media, także publiczne, nie zawsze wszechstronnie pokazywały działania PSL. "Czasami goniąc za sensacją zatracały swoją misję" - ocenił Pawlak. Zapowiedział promowanie przez PSL działań pożytecznych i dobrych dla ludzi, których - jak mówił - na szczeblu lokalnym jest bardzo wiele. (PAP)

mab/ par/ mow/

bEirzyHS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)