Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
21.11.2010 10:34

Pijany 19-latek śmiertelnie potrącił policjanta

Mężczyzna wracał z kolegami z dyskoteki. Miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Cezary Okupski/CC/Flickr)

*_ - Pijany 19-latek wracający z kolegami z dyskoteki śmiertelnie potrącił będącego na służbie 24-letniego policjanta z Kozienic _- poinformował rzecznik prasowy mazowieckiej komendy policji Tadeusz Kaczmarek. *

Do zdarzenia doszło o godz. 3.55 na drodze krajowej nr 79, 6 km przed Kozienicami. Wcześniej wydarzył się tam inny wypadek drogowy. Został ranny kierowca samochodu i udzielano mu pomocy. Na miejscu były wszystkie służby ratownicze: policja, straż pożarna i pogotowie. Wszystkie pojazdy miały włączone światła migające.

Według Kaczmarka, 19-latek jechał od strony Zwolenia oplem vectrą wraz z czterema innymi młodymi mężczyznami; wracali z dyskoteki.

_ - Kiedy kierowca zobaczył migające światła, zaczął wykonywać gwałtowne manewry, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w stojącego na poboczu, wykonującego czynności służbowe związane z poprzednim wypadkiem, 24-letniego policjanta z komendy policji w Kozienicach. Funkcjonariusz zginął na miejscu _ - powiedział rzecznik.

Dodał, że kierowca opla był pijany; miał w wydychanym powietrzu przeszło 1,5 prom. alkoholu. Nietrzeźwi byli także jego towarzysze._ - Wszyscy zostali zatrzymani, ponieważ przedstawiali rozbieżne wersje wypadku _ - powiedział Kaczmarek. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury.

Czytaj w Money.pl

Czytaj w Money.pl

Tagi: wypadek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz