Notowania

pjn
07.12.2010 12:45

PJN ujawni program. W Katowicach

Ugrupowanie rozłamowców z PiS Polska Jest Najważniejsza ogłosi jutro deklarację programową.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

W Katowicach ugrupowanie Polska Jest Najważniejsza ogłosi deklarację programową - poinformowała wiceszefowa klubu PJN Elżbieta Jakubiak. W niedzielę w Warszawie odbędzie się pierwsza konwencja PJN.

_ W środę, w klubie akademickim w Katowicach, ogłaszamy deklarację _ - powiedziała Jakubiak. W Katowicach będą m.in. przewodnicząca PJN Joanna Kluzik-Rostkowska, Elżbieta Jakubiak, Paweł Poncyljusz, Marek Migalski oraz posłowie PJN.

Jakubiak, pytana, co znajdzie się w deklaracji programowej, odpowiedziała: _ Odwołanie się do wartości republikańskich, do wartości chrześcijańskich; odpowiedź na pytanie - jaką grupą ideową jesteśmy, jakie mamy cele w polityce i jakie obszary państwa trzeba koniecznie modernizować; sprawy rodziny i jej potrzeb, edukacji, dostępu do kultury, rozwoju gospodarki _.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/82/t116306.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;rzad;zachowuje;sie;jak;wystraszony;piesek,50,0,710450.html) Kaczyński: Rząd zachowuje się jak wystraszony piesek

Wiceszefowa klubu PJN potwierdziła, że w niedzielę w Warszawie zwołana będzie konwencja PJN, na której przedstawiony zostanie wstępny program ugrupowania.

Według posłanki, ma to być _ konwencja środowiskowa, poznanie się ludzi, którzy chcą z nami współpracować. Mamy ponad 10 - 12 tysięcy osób, które chcą się zapisać do stowarzyszenia. Bardzo wiele z tych osób chce budować struktury _ - zaznaczyła.

Jak dodała, chęć współpracy ze stowarzyszeniem deklarują _ przeróżni ludzie _, także tacy, którzy wcześniej nie byli zaangażowani w działalność polityczną. _ Chcemy na tej konwencji pokazać swój program, główne cele polskiej gospodarki, polityki _ - podkreśliła.

Na niedzielnej konwencji przewidziano kilka wystąpień, m.in. Joanny Kluzik-Rostkowskiej.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w przyszłym tygodniu możliwe jest powiększenie się klubu PJN o kolejnych posłów. Klub liczy obecnie 17 posłów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/60/t123452.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pjn;chce;isc;do;wyborow;dzis;decyzja;sadu,154,0,725402.html) PJN chce iść do wyborów. Dziś decyzja sądu KRS zdecyduje o rejestracji stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t75887.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szefowa;pjn;pisze;do;kaczynskiego;bo;nie;chce;wojny,3,0,724739.html) Szefowa PJN pisze do Kaczyńskiego. Bo nie chce wojny Adam Bielan liczy, że list Kluzik-Rostkowskiej zakończy spory.
Tagi: pjn, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz