Notowania

po
29.03.2011 12:25

PO donosi na Hofmana. Chodzi o "odstrzelenie" Niesiołowskiego

PO dziś złoży wniosek do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie rzecznika PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

PO jeszcze dziś złoży wniosek do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie rzecznika PiS Adama Hofmana. Chodzi o jego wypowiedź w TVN24, że trzeba by _ odstrzelić _ polityka PO, wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego.

Hofman w TVN24 komentował decyzję o wykluczeniu z PO Roberta Węgrzyna (m.in. za jego wypowiedź o homoseksualistach). Jak ocenił, Węgrzyn _ poleciał za głupotę _. Po czym dodał: _ Ale jakby tak wyrzucać za głupotę, to by dużo ich nie zostało. Niesiołowski w kolejce, trzeba by go odstrzelić. Gdyby spojrzeć na jego wypowiedzi, to pewnie moglibyśmy książkę z tego zrobić _.

_ - To jest absolutnie skandaliczna wypowiedź, jeśli jeden polityk mówi o drugim, że trzeba go odstrzelić _ - powiedział szef zespołu szybkiego reagowania Paweł Olszewski (PO).

[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t135560.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;sam;na;sam;z;malyszem,224,0,799968.html) Kaczyński sam na sam z Małyszem?

Jak dodał, w przypadku Hofmana mamy do czynienia z _ recydywą _. - _ Adam Hofman już raz został ukarany przez Komisję Etyki za wypowiedź o Januszu Palikocie, że należałoby go powiesić na najbliższej gałęzi. Uważamy, że tego typu wypowiedzi uwłaczają polskiemu parlamentowi i parlamentarzystom - stąd ten wniosek _ - powiedział Olszewski.

Podkreślił też, że Hofman jest rzecznikiem PiS. - _ Tym samym usta Jarosława Kaczyńskiego operują językiem, rzekłbym delikatnie, niekoniecznie parlamentarnym _ - stwierdził Olszewski.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t83738.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/trudne;zycia;posla;pogrozki;bimber;wiersze,85,0,660309.html) Trudne życia posła: pogróżki, bimber, wiersze Relacje posłów z wyborcami są różne. Obelgi i życzenia śmierci trafiają głównie od anonimowych nadawców. - _ Piszą, że mnie zabiją, zlikwidują, zniszczą. Taka fala trwa dwa, trzy tygodnie, a potem się to uspokaja _ - mówi Janusz Palikot.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/222/t20446.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/niesiolowski;obrazony;na;girzynskiego;pozywa;go,63,0,707391.html) Niesiołowski obrażony na Girzyńskiego, pozywa go Wicemarszałka Sejmu dotknęło stwierdzenie, iż chciał wstąpić do PiS.
Tagi: po, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz