Notowania

wiadomości
27.01.2014 09:10

Podkarpackie: Prawdopodobnie we wtorek sekcja zwłok matki i dwójki dzieci

Prawdopodobnie we wtorek odbędzie się sekcja zwłok matki i dwójki dzieci, których ciała z ranami kłutymi znaleziono w miejscowości Lipa k. Stalowej Woli - poinformowała w poniedziałek PAP prokuratura ze Stalowej Woli, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Prawdopodobnie we wtorek odbędzie się sekcja zwłok matki i dwójki dzieci, których ciała z ranami kłutymi znaleziono w miejscowości Lipa k. Stalowej Woli - poinformowała w poniedziałek PAP prokuratura ze Stalowej Woli, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. *

W niedzielę zwłoki 38-letniej kobiety oraz jej 6-letniego syna i 9-letniej córki znalazła 12-letnia córka po powrocie do domu.

Wszystkie ofiary miały rany kłute szyi. Prokurator rejonowa przyznała, że podczas oględzin miejsca zdarzenia znaleziono m.in. nóż. "Trwają badania zebranych dowodów" - dodała.

Nie chciała się wypowiadać na temat rozważanych hipotez śledztwa.

"Sekcje zwłok zamierzamy przeprowadzić we wtorek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Ostateczne ustalenia w tej sprawie powinny zapaść w ciągu dnia" - powiedziała prokurator rejonowa w Stalowej Woli Barbara Bandyga.

12-letnia dziewczynka, która odkryła tragedię, przebywa pod opieką babci. Ojciec rodziny od kilku dni przebywał we Francji. Został powiadomiony o tragedii. Wraca już do Polski. Rodzinie udzielono pomocy psychologicznej. (PAP)

kyc/ itm/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz