Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Podkarpackie: W niedzielę utrudnienia na drodze krajowej nr 28 w Sanoku

0
Podziel się

W niedzielę kierowcy, którzy będą jechać przez Sanok (Podkarpackie) drogą
krajową nr 28 muszą przygotować się na utrudnienia. Zamknięty zostanie w tym mieście most przez
rzekę San; przeprawa będzie remontowana.

bEqDdNOt

W niedzielę kierowcy, którzy będą jechać przez Sanok (Podkarpackie) drogą krajową nr 28 muszą przygotować się na utrudnienia. Zamknięty zostanie w tym mieście most przez rzekę San; przeprawa będzie remontowana.

Jak poinformował PAP Bartosz Wysocki z oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, most zostanie całkowicie wyłączony z ruchu od północy w nocy z soboty na niedzielę do godz. 18 w niedzielę.

Kierowcy będą zmuszeni korzystać z przygotowanych objazdów. Osoby jadące od strony Sanoka kierowane będą na drogę krajową nr 84 przez Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne do Krościenka, a następnie na drogę wojewódzką 890 do Kuźminy.

bEqDdNOv

Natomiast kierowcy jadący od strony Przemyśla będą w miejscowości Kuźmina kierowani na drogę wojewódzką 890 przez Wojtkową do Krościenka, a następnie na drogę krajową nr 84 przez Ustrzyki Dolne, Lesko, Zagórz do Sanoka.

Wysocki zaznaczył, że objazdy dotyczą tylko pojazdów o masie całkowitej do 15 ton. Kierowcy cięższych samochodów muszą zaplanować podróż inną trasą lub czekać na otwarcie mostu.

Most w Sanoku będzie zamknięty z powodu remontu. W niedzielę montowane będą płyty typu filigran.

Droga krajowa nr 28 biegnie z miejscowości Zator (woj. małopolskie) do przejścia granicznego z Ukraina w Medyce (woj. podkarpackie). (PAP)

bEqDdNOB

huk/ mki/

bEqDdNOW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)