Notowania

bmw
14.11.2008 13:46

Podlaskie: Kradzione bmw porzucone przy granicy z Litwą

Złodziej lub kurier-kierowca kradzionym w Niemczech bmw, w nocy z czwartku na piątek, próbował staranować pograniczników z placówki w Budzisku (Podlaskie), by uniknąć drogowej kontroli. Zdołał uciec, ale auto później porzucił.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Złodziej lub kurier-kierowca kradzionym w Niemczech bmw, w nocy z czwartku na piątek, próbował staranować pograniczników z placówki w Budzisku (Podlaskie), by uniknąć drogowej kontroli. Zdołał uciec, ale auto później porzucił. *

Jak poinformowała w piątek PAP rzeczniczka Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku Anna Wójcik, gdy kierowca gwałtownie ruszył w kierunku funkcjonariuszy, oddali oni dwa strzały w opony auta.

Do zdarzenia doszło na drodze do dawnego przejścia granicznego z Litwą w Budzisku. Kierowca bmw echał w stronę Litwy. Na znak pograniczników zatrzymał się, ale gdy funkcjonariusze podeszli do niego gwałtownie zawrócił i odjechał. W momencie zawracania jeden z pograniczników strzelił w kierunku samochodu.

Porzucone auto pogranicznicy znaleźli na łące 2 km od miejsca zdarzenia. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że miało fałszywe litewskie tablice i było skradzione w Niemczech. (PAP)

rof/ wkr/ mag/

Tagi: bmw, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz