Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
29.06.2006 10:17

Podlaskie: Po wypadku zablokowana droga z Białegostoku do granicy z Litwą

Po zderzeniu dwóch tirów, w wyniku którego ranne zostały trzy osoby, w miejscowości Kamień między Sztabinem i Augustowem (Podlaskie) zablokowana została w czwartek droga krajowa nr 8, prowadząca z Białegostoku do przejść granicznych z Litwą.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Po zderzeniu dwóch tirów, w wyniku którego ranne zostały trzy osoby, w miejscowości Kamień między Sztabinem i Augustowem (Podlaskie) zablokowana została w czwartek droga krajowa nr 8, prowadząca z Białegostoku do przejść granicznych z Litwą. *

Dla samochodów osobowych będą przygotowane objazdy, ciężarówki muszą czekać na odblokowanie drogi, bo po wypadku jeden z samochodów przewrócił się - poinformowała policja.

Do wypadku doszło, gdy jedna z ciężarówek zatrzymała się na światłach. Wtedy drugi tir uderzył w nią z tyłu. Ranni trafili do szpitala. Strażacy nie wiedzą jeszcze, ile czasu zajmie im usunięcie z drogi lub postawienie na koła przewróconego tira. Według informacji z tego źródła, oba pojazdy uczestniczące w wypadku nie przewoziły ładunku. (PAP)

rof/ pz/

Tagi: wypadek, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz