Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pół tysiąca marek na targach mody w Poznaniu

0
Podziel się

Przedstawiciele ponad 500 marek z kilkunastu krajów prezentować będą od
wtorku swoją ofertę na Targach Mody Poznań. Impreza organizowana jest głównie z myślą o
handlowcach, którzy zamawiają odzież na następne sezony.

bEivdAqd

Przedstawiciele ponad 500 marek z kilkunastu krajów prezentować będą od wtorku swoją ofertę na Targach Mody Poznań. Impreza organizowana jest głównie z myślą o handlowcach, którzy zamawiają odzież na następne sezony.

Dwa razy do roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich projektanci, producenci i importerzy odzieży, bielizny, dodatków odzieżowych, obuwia, skór i tekstyliów spotykają się z klientami i prezentują im nowe kolekcje. Jak przekonują organizatorzy, Targi Mody Poznań to najważniejsze wydarzenie biznesowe w branży mody w Polsce.

"Targi organizowane są w formule kontraktacji. Zapraszamy do nas handlowców, którzy w trakcie imprezy mogą zamówić najnowsze kolekcje u producentów, lub u dystrybutorów. Targami powinny się zainteresować także osoby dopiero myślące o założeniu własnego biznesu w branży mody. W Poznaniu pojawi się wielu franczyzodawców zainteresowanych poszerzeniem swojej sieci" - powiedziała w poniedziałek PAP Marta Siek z MTP.

bEivdAqf

W ramach Salonu Odzieży, Bielizny i Dodatków NEXT SEASON pokazana zostanie oferta odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, bielizny oraz dodatków na jesień-zimę 2011/2012. Wystawcy Salonu Mody FAST FASHION prezentować będą ofertę producentów krótkich serii odzieżowych przeznaczonych do sprzedaży detalicznej od zaraz.

Ponad 160 marek obuwia i galanterii skórzanej, a także oferta producentów skór zostanie pokazana w ramach Salonu Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS. Wiosenne Targi Mody Poznań to także oferta tekstyliów w ramach Salonu Tkanin i Dodatków dla Przemysłu Odzieżowego TEX-STYLE. Zaś producenci odzieży, bielizny i dodatków odzieżowych będą mogli zobaczyć najnowsze wzory tkanin i zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Siek wyjaśniła, że pokazany będzie m.in. "niezniszczalny" zamek błyskawiczny, stosowany np. w walizkach.

Podczas targów oprócz prezentacji kolekcji zaplanowano też konferencje i prelekcje poświęcone m.in. roli internetu w sprzedaży odzieży, efektywnemu marketingowi a także tendencjom w modzie. (PAP)

rpo/ amac/

bEivdAqG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)