Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja: Sylwester minął spokojnie

0
Podziel się

Do godz. 24 - doszło w sumie do 82 wypadków, w których zginęło 6 osób, a 107 zostało rannych

Policja: Sylwester minął spokojnie
(Robbie Howell/CC/Flicr)
bDaulilh

Było bardzo spokojnie - tak policjanci oceniają sylwestrową noc. Jak poinformowała Agnieszka Hamelusz z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji, nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów. Zaapelowała równocześnie by kierowcy, po nocnej zabawie nie wsiadali za kierownicę pod wpływem alkoholu.

_ Nie mamy informacji o żadnych poważniejszych incydentach związanych z odpalaniem fajerwerków czy np. bójkami _ - powiedziała Hamelusz.

Jak dodała, w Sylwestra - do godz. 24 - doszło w sumie do 82 wypadków, w których zginęło 6 osób, a 107 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też 189 nietrzeźwych kierowców.

bDaulilj

_ - Pamiętajmy by po sylwestrowej zabawie, jeśli piliśmy alkohol, nie wsiadać za kierownicę. Nie będzie żadnej pobłażliwości dla pijanych kierowców _ - zaznaczyła przedstawicielka policji.

Jeszcze w najbliższe dni na drogach będzie więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze spodziewają się, że wiele osób dopiero w niedzielę zdecyduje się na powroty nie tylko z sylwestrowych, ale też ze świątecznych wyjazdów. Sprawdzać będą więc prędkość z jaką jadą kierowcy, ich trzeźwość, stan techniczny aut i m.in. sposób przewożenia dzieci. W razie konieczności będą też rozładowywać korki.

bDaulilK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)