Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
10.01.2010 19:15

Policja szuka dwóch zaginionych geologów

Poszukiwani mężczyźni są w wieku 26 i 23 lat. Pracowali w okolicy Białegostoku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Chochołowski)

*Podlaska policja poszukuje dwóch zaginionych mężczyzn, którzy w okolicach Rzędzian koło Białegostoku prowadzili prace geologiczne i byli tam zakwaterowani. *

Jak dotąd działania policji, z udziałem m.in. śmigłowca straży granicznej i pracowników Narwiańskiego Parku Narodowego, nie przyniosły rezultatu.

Jak podała policja w niedzielnym komunikacie, poszukiwani prawdopodobnie ostatni raz byli widziani, gdy w nocy z soboty na niedzielę przejeżdżali przez Kiermusy koło Tykocina. Poruszali się czarnym nissanem patrolem ze sprzętem wiertniczym na dachu. Rzecznik podlaskiej policji Andrzej Baranowski powiedział, że mężczyźni nie skontaktowali się dotąd ani z rodzinami, ani z pracodawcą.

Poszukiwani to 26-letni Piotr Patelski, mieszkaniec Popowa Kościelnego w województwie wielkopolskim, oraz jego 23-letni kolega - mieszkaniec Olsztyna, którego personaliów policja nie podała.

Wiadomo jedynie, że 26-latek ma 185 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma włosy ciemno blond średniej długości, oczy piwne oraz zdeformowane palce obu dłoni po przykurczu mięśni.

Drugi z mężczyzn ma 175 cm wzrostu, również jest krępej budowy ciała, ma włosy ciemne, krótkie, oczy piwne.

Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz