Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja szuka uczestników strzelaniny w Bytomiu

0
Podziel się

Śląska policja poszukuje uczestników strzelaniny, do której doszło w
czwartek przed południem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Dotąd policjanci dotarli do dwóch
uczestników zajścia - jeden został postrzelony, drugi pobity.

bEifZEKt

Śląska policja poszukuje uczestników strzelaniny, do której doszło w czwartek przed południem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Dotąd policjanci dotarli do dwóch uczestników zajścia - jeden został postrzelony, drugi pobity.

Jak powiedział PAP nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji, strzelanina miała miejsce na ulicy; chwilę wcześniej przechodnie informowali dyżurnych o awanturujących się tam mężczyznach.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, nikogo już nie było. Na podstawie relacji świadków dotąd udało się dotrzeć do dwóch uczestników zajścia. Zastali ich w jednym z mieszkań w Szombierkach - jeden miał ranę postrzałową, drugi obrażenia wskazujące na pobicie. Postrzelonego przewieziono do szpitala, drugi mężczyzna został przesłuchany.

bEifZEKv

Prawdopodobnie w zdarzeniu uczestniczyły jeszcze dwie lub trzy osoby. "Na razie trwa zabezpieczanie śladów, musimy przesłuchać wszystkich świadków. Wyjaśniamy też, czy chodzi o bandycki napad, czy porachunki między przestępcami" - zaznaczył Bieniak. (PAP)

mtb/ abr/ gma/

bEifZEKW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)