Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pomorskie: Pracownica banku zniknęła z pieniędzmi klientów

0
Podziel się:

Na ponad 500 tys. zł mogła oszukać klientów kobieta, która w Starogardzie Gd.
prowadziła punkt jednego z banków. Prokuratura zarzuciła 37-latce przywłaszczenie pieniędzy, które
obiecała wymienić na euro oraz funduszy z przyznanych klientom kredytów.

bECivwRN

Na ponad 500 tys. zł mogła oszukać klientów kobieta, która w Starogardzie Gd. prowadziła punkt jednego z banków. Prokuratura zarzuciła 37-latce przywłaszczenie pieniędzy, które obiecała wymienić na euro oraz funduszy z przyznanych klientom kredytów.

Jak poinformował PAP szef prokuratury w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie) Jarosław Kembłowski, w czwartek prokuratura zarzuciła kobiecie popełnienie siedmiu przestępstw. Cztery z nich dotyczyły niewypłacenia przyznanych kredytów, a trzy - przywłaszczenia pieniędzy, które kobieta obiecała wymienić po korzystnym kursie na euro.

Z zawiadomień, jakie złożyli w prokuraturze poszkodowani wynika, że kobieta mogła przywłaszczyć ponad 520 tys. zł. Śledztwo jest w początkowej fazie, prokuratorzy nie wykluczają, że w jego trakcie natrafią na kolejne nieprawidłowości.

bECivwRP

Kobieta jest poszukiwana: policji nie udało się jak dotąd ustalić miejsca jej pobytu. Zarzuty postawiono "zaocznie". Jak wyjaśniła prokuratura, dzięki temu, że kobieta ma status osoby podejrzanej, można będzie skuteczniej jej poszukiwać, np. wystawić za nią list gończy. (PAP)

aks/ bos/ as/

bECivwSq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)