Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ponad 370 autorów pojawi się na 13. Targach Książki w Krakowie

0
Podziel się

Ponad 370 autorów zapowiedziało udział w 13. Targach Książki w Krakowie,
które odbędą się między 5 a 8 listopada. Uczestnictwo w targach potwierdziło prawie 470 wystawców z
Polski oraz Belgii, Irlandii, Niemiec, a nawet Indii - poinformowała w piątek Ewelina Podsiad ze
spółki Targi w Krakowie.

bEgNJaut

Ponad 370 autorów zapowiedziało udział w 13. Targach Książki w Krakowie, które odbędą się między 5 a 8 listopada. Uczestnictwo w targach potwierdziło prawie 470 wystawców z Polski oraz Belgii, Irlandii, Niemiec, a nawet Indii - poinformowała w piątek Ewelina Podsiad ze spółki Targi w Krakowie.

Z czytelnikami spotkają się m.in. Alosza Awdiejew, Adam Bujak, Wojciech Cejrowski, Jacek Dehnel, Katarzyna Grochola, Mirosław Hermaszewski, o. Leon Knabit, Jerzy Pilch, Atiq Rahimi, Sławomir Shuty, Andrzej Stasiuk, Marcin Świetlicki, Jerzy Stuhr i Olga Tokarczuk.

Prócz spotkań z pisarzami i osobistościami świata kultury oraz cieszącego się ogromną frekwencją kiermaszu książek, organizatorzy tradycyjnie już zaplanowali liczne konferencje, seminaria, konkursy i spotkania branży księgarskiej. W tym roku targi zbiegają się w czasie z pierwszą edycją Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada.

bEgNJauv

Krakowskie Targi Książki każdego roku przyciągają ok. 20 tys. miłośników literatury; w 2008 r. było ich 23,5 tys., a rok wcześniej - 19,2 tys. Organizatorzy mają nadzieję, że obydwie imprezy będą oddziaływać ze zdwojoną siłą i przyciągną jeszcze większą publiczność.

Organizatorem krakowskich Targów Książki jest firma Targi w Krakowie sp. z o.o.(PAP)

czo/ hes/ mag/

bEgNJauW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)