Notowania

poncyljusz
25.09.2010 11:53

Poncyljusz: Prezes ma prawo do krytyki współpracowników

Poseł PiS dodał, że nie ma mowy o opuszczeniu partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Paweł Poncyljusz zadeklarował, że nie ma mowy o tym, aby on, Joanna Kluzik-Rostkowska czy Elżbieta Jakubiak opuścili PiS w związku z krytyką ze strony prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

W wywiadzie dla _ Rzeczpospolitej _ Jarosław Kaczyński pytany, czy w jego partii jest miejsce dla liberałów, powiedział, że _ nikogo nie wypycha, ale też nikogo nie będzie prosił _. Wypomniał Poncyljuszowi, że krytykował jego wybór na szefa partii.

O Kluzik-Rostkowskiej powiedział, że _ próbuje usiąść okrakiem na barykadzie i to w sprawie prostej, gdzie nie trzeba ofiar moralnych czy wręcz samoośmieszenia _. - _ Nie jest w stanie przyjąć, że ja, mówiąc o odpowiedzialności tego rządu moralnej i politycznej za katastrofę smoleńską, nie mówiłem o prokuraturze _ - dodał. Prezes PiS mówił też o konieczności _ uporządkowania partii _.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/180/14772.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/poncyljusz;pis;to;jednak;wciaz;takze;moja;partia,185,0,673209.html) Poncyljusz: PiS to jednak wciąż także moja partia
Poncyljusz podkreślił, że prezes PiS ma prawo do krytyki swoich współpracowników. _ - Przyjmuję opinie Jarosława Kaczyńskiego, ma do tego prawo. Był kandydatem w wyborach prezydenckich, a w liczbach bezwzględnych nie wygraliśmy _ - powiedział Poncyliusz.

Pytany o to, czy możliwe jest, że grupa polityków pracująca w sztabie wyborczym Jarosława Kaczyńskiego, do których należał on oraz m.in. Joanna Kluzik-Rostkowsa i Elżbieta Jakubiak mogą opuścić partie, w związku z ostrymi słowami prezesa PiS powiedział: _ - nie ma o tym mowy _.

Dodał, że prawdopodobnie podczas sobotniego posiedzenia Rady Politycznej PiS zostanie poruszony temat strategii partii po wyborach prezydenckich.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t111466.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;ladne;buzie;nie;przyniosly;nam;poparcia,159,0,681631.html) Kaczyński: Ładne buzie nie przyniosły nam poparcia Prezes PiS nie jest zadowolony ze swojej kampanii wyborczej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t97278.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znany;posel;pis;chce;rzadzic;w;warszawie,254,0,668926.html) Znany poseł PiS chce rządzić w Warszawie Ale ostateczna decyzja o kandydacie na prezydenta stolicy należy do partii.
Tagi: poncyljusz, PiS, krytyka, kaczyński, kluzik-rostkowska, jakubiak, partia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz