Notowania

wypadki drogowe
13.04.2013 09:17

Poważny wypadek. Zablokowana droga krajowa nr 7

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 7 na obwodnicy Kielc. Policja zorganizowała objazdy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Cezary Okupski/CC/Flickr)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 7 na obwodnicy Kielc. Policja zorganizowała objazdy.

Jak poinformował rzecznik świętokrzyskiej policji podkom. Grzegorz Dudek, obwodnica Kielc jest zablokowana na odcinku Szewce-Chęciny. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i busa. Sześć osób odwieziono do szpitala.

Chwilę po wypadku doszło w tym miejscu do kolizji. Kierowca tira, chcąc udzielić pomocy poszkodowanym, zatrzymał się na drodze. Wtedy w tira wjechał samochód osobowy.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policja zorganizowała objazdy od Chęcin i Jaworzni przez Kielce. Nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Dramat na drodze. Autobus z dziećmi taranuje... Autobus wiozący dzieci staranował dwa samochody osobowe. Wjechał na auta, których kierowcy oczekiwali przed sygnalizacją świetlną.
Wypadek w Dolnośląskim. Droga już odblokowana Droga krajowa nr 3, która w środę po wypadku była zablokowana w miejscowości Kaczorów (Dolnośląskie), jest już przejezdna.
Poważny wypadek. 8 osób poszkodowanych Osiem osób trafiło do szpitali po wypadku busa, do którego doszło w okolicach miejscowości Brzezinka Średzka (Dolnośląskie) na drodze wojewódzkiej nr 336.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz