Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Tomasz Zalewski
|

Prawica krytykuje Obamę za rozrzutność. Za dużo choinek w Białym Domu

0
Podziel się:

Dodatkowe choinki - wytknęła prezydentowi nieprzychylna mu prawica - wymagają tysięcy dodatkowych ozdób.

Prawica krytykuje Obamę za rozrzutność. Za dużo choinek w Białym Domu
(AP/FOTOLINK/East News)
bEKsibsl

Przedmiotem krytycznych komentarzy ze strony konserwatywnych przeciwników prezydenta USA Baracka Obamy stał się fakt, że - jak ujawniła sama jego małżonka Michelle - w Białym Domu postawiono aż 54 choinki bożonarodzeniowe.

Jak zauważył magazyn _ Investor's Daily _, jest to o prawie 50 procent więcej choinek niż przed świętami w zeszłym roku. Dodatkowe choinki - wytknęła prezydentowi nieprzychylna mu prawica - wymagają tysięcy dodatkowych ozdób.

Zdaniem _ Investor's Daily _ jest to rozrzutność niestosowna w okresie, gdy milionom Amerykanów grożą od nowego roku wysokie podwyżki podatków. Podatki zostaną podwyższone, jeżeli Obama i Republikanie w Kongresie nie dojdą do porozumienia w sprawie redukcji deficytu budżetowego.

bEKsibsn

W negocjacjach na ten temat, zmierzających do uniknięcia osławionego _ klifu fiskalnego _, doszło do impasu. 7 grudnia nastąpi tradycyjna ceremonia zapalenia światełek na wielkiej, ponad 6-metrowej choince przed Białym Domem, z udziałem zaproszonych gości.

Czytaj więcej o sytuacji w USA w Money.pl
Znamy lidera wyborczego wyścigu w Ameryce Głównym rywalem Baracka Obamy jest republikanin Mitt Romney. Ogłoszono wyniki najnowszego sondażu.
Obrzucili Biały Dom bombami. Z nienawiści Ładunki zostały wrzucone przez demonstrantów z ruchu Okupuj D.C.,prostujących przeciwko nadużyciom banków.
Kto jest lepszy dla Polski? Obama czy Romney CBOS zwraca uwagę, że ponowna wygrana Obamy w amerykańskich wyborach spowodowała wzrost jego akceptacji wśród mieszkańców naszego państwa.
bEKsibsO
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)