Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
04.08.2007 13:52

Premier: decyzja o zakończeniu koalicji należy do Samoobrony

Decyzja o zakończeniu koalicji należy do Samoobrony - powiedział premier Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej w Warszawie. W niedzielę zbiera się Rada Krajowa partii Andrzeja Leppera, która ma rozmawiać o koalicji.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Decyzja o zakończeniu koalicji należy do Samoobrony - powiedział premier Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej w Warszawie. W niedzielę zbiera się Rada Krajowa partii Andrzeja Leppera, która ma rozmawiać o koalicji. *

"Jeśli Samoobrona podejmie taką decyzję (wyjdzie z koalicji - PAP) - trudno, jeśli nie podejmie - będziemy się zastanawiać jak to prowadzić dalej (...) Cała decyzja jest w ręku Samoobrony" - mówił szef rządu.

Pytany, czy w przypadku wycofania ministrów z Samoobrony z rządu są już kandydatury na ich następców, J. Kaczyński odpowiedział, że jeśli ministrowie odejdą z gabinetu "przyjmie to do wiadomości".

"Nowy minister rolnictwa już jest. Jeśli chodzi o ministra pracy to jest pewna propozycja, która może państwa zaskoczyć. Jeśli chodzi o ministra budownictwa to takiej propozycji nie ma" - dodał premier. (PAP)

Tagi: premier, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz