Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent życzy uczniom. Na nowy, szkolny rok

0
Podziel się:

Prezydent Bronisław Komorowski z okazji nowego roku szkolnego życzy, by
stał się on przepustką do lepszej przyszłości dla wszystkich polskich uczniów i ich rodzin.

Prezydent życzy uczniom. Na nowy, szkolny rok
(Reporter)
bEUGTpqt

Prezydent Bronisław Komorowski z okazji nowego roku szkolnego życzy, by stał się on przepustką do lepszej przyszłości dla wszystkich polskich uczniów i ich rodzin. Nauczycielom prezydent życzy jak najlepszych warunków pracy.

W nagraniu zamieszczonym na prezydenckiej stronie internetowej Komorowski podkreślił, że szczególnie serdecznie zwraca się do tych uczniów, którzy rozpoczynają nowy etap edukacji, którzy po raz pierwszy pójdą do szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum.

_ - Nowym wyzwaniom zawsze towarzyszy dreszczyk emocji i obaw. Wszyscy te obawy doskonale pamiętamy z własnego życiorysu. Ale mimo wszystko te wyzwania są szansą na zdobycie nowych umiejętności, nowych doświadczeń, nowych znajomości i przyjaźni _ - powiedział prezydent. _ Życzę wam, abyście właśnie takie pozytywne emocje i doświadczenia spotkali w nowych miejscach nauki _ - dodał Bronisław Komorowski.

bEUGTpqv

Rodzicom z kolei życzył, aby ich dzieci zawsze wychodziły z domu i wracały ze szkoły uśmiechnięte.

Zwracając się do nauczycieli podkreślił, że wie dobrze, ile kłopotów i trosk w pracy i w domu wiąże się z tym zawodem. _ - Też pracowałem jako nauczyciel i z całego serca życzę państwu jak najlepszych warunków pracy, tak, aby suma nauczycielskich talentów i wysiłków odpowiadała dobrze na wyzwanie nowoczesności w systemie edukacyjnym _ - powiedział prezydent.

bEUGTpqW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)