Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przegląd piosenki turystycznej i poetyckiej w Andrychowie

0
Podziel się

Przesłuchania konkursowe zainaugurowały w piątek w Andrychowie
(Małopolskie) 32. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej "Piostur Gorol Song
2010" - poinformował szef imprezy Zbigniew Przybyłowicz.

bDBgBgMR

Przesłuchania konkursowe zainaugurowały w piątek w Andrychowie (Małopolskie) 32. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej "Piostur Gorol Song 2010" - poinformował szef imprezy Zbigniew Przybyłowicz.

Przegląd jest imprezą kwalifikującą do udziału w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W tegorocznej edycji w konkursowe szranki stanęło 31 solistów i zespołów, głównie ze Śląska i Małopolski, ale również z Lublina, Kielc i Gdańska. Koncert laureatów odbędzie się w sobotę późnym wieczorem.

Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Donna Lewis, która - jak zapewnił Przybyłowicz - zaprezentuje m.in. swój wielki przebój "I love you always forever", który przez dziewięć tygodni był w czołówce notowań Billboard Hot 100. Walijska piosenkarka wcześniej wylansowała jeszcze jeden przebój z Richardem Marxem: "At the beginning", który znalazł się w disneyowskiej produkcji animowanej "Anastasia".

bDBgBgMT

W sobotę gwiazdą Przeglądu będzie zespół Raz, Dwa, Trzy, który przedstawi program z ostatniej płyty "SkąDokąd", a w niedzielę Anna Wyszkoni. Publiczności zaprezentują się też ubiegłoroczne tryumfatorki: Anna Mysłajek i Justyna Janik oraz laureatka Grand Prix sprzed dwóch lat - Dominika Barabas. (PAP)

szf/ hes/

bDBgBgNu
wiadomości
pap
Źródło:
KOMENTARZE
(0)