Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PSL zaprezentowało nowy spot. Znów Funky Polak

0
Podziel się

PSL zaprezentowało swój kolejny spot wyborczy.

PSL zaprezentowało nowy spot. Znów Funky Polak
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDJDwCzV

PSL zaprezentowało swój kolejny spot wyborczy. W roli głównej występuje w nim kandydatka ludowców z Warszawy do Sejmu, śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd.

W ponad 40-sekundowym spocie Węgorzewska na przemian pokazywana jest jako działaczka na rzecz dzieci i młodzieży m.in., kiedy czyta książki najmłodszym, bawi się z nimi w wyścigi w workach oraz jako muzyk, kiedy gra na fortepianie czy śpiewa na scenie.

W spocie można usłyszeć też piosenkę Funky Polaka, która zagrzewa przed walką polskiego boksera wagi ciężkiej Tomasza Adamka. W refrenie padają słowa: _ Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem. Nie zapomnij, gdzie się urodziłem. Bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj, synu mój _.

bDJDwCzX

Węgorzewska-Whiskerd, która także przewodzi fundacji działającej na rzecz dzieci i młodzieży Startsmart mówi, że od zawsze chciała dbać o najmłodszych. _ - Wiem z własnego doświadczenia, jak ważne jest, by dać im podstawę do rozwoju talentów i zainteresowań _ - podkreśliła.

Zobacz także: Spot wyborczy Alicji Węgorzewskiej-Whiskerd:

Dodała, że chce przekazać najmłodszym zgromadzone doświadczenie. _ - Pochodzę z niezamożnej rodziny ze Szczecina, gdzie właściwie o wszystko było trudno. Chcę pokazać, że jednak można dzięki wysiłkowi i szczęściu, przez spotykanie właściwych ludzi, dojść do czegoś ważnego w życiu _ - mówiła.

bDJDwCAd

Czytaj więcej o spotach Ludowców
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t97436.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;jak;adamek;nowy;spot;psl,77,0,917069.html) Pawlak jak Adamek. Zobacz dlaczego Sztabowcy PSL znaleźli sposób, by skojarzyć swojego szefa z polskim bokserem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nowy;spot;psl;partia;na;piatke,51,0,906291.html) Pokazali nowy spot. Partia na piątkę Człowiek jest najważniejszy - to hasło kolejnego spotu wyborczego w kampanii informacyjnej PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ten;kraj;to;raj;czyli;fedak;zelichowski;,54,0,897334.html) "Ten kraj to raj", czyli Fedak, Żelichowski... Stronnictwo zaprezentowało wyborczy wideoklip, w którym przy skocznych rytmach do głosowania na tę partię zachęcają jej członkowie.
bDJDwCAy
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)