Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
szczury
02.06.2011 08:07

Qantas zatrzymany na 40 godzin. Przez szczury

Pięć małych szczurów znaleziono na pokładzie samolotu pasażerskiego linii Qantas, tuż przed wejściem pasażerów na pokład i odlotem maszyny z Sydney do Brisbane.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Simon_sees/CC/Flickr)

Na pokładzie samolotu *z Sydney do Brisbane*, tuż przed wejściem pasażerów na pokład i odlotem maszyny załoga znalazła pięć małych gryzoni. **

_ - Sprawdzamy, jak szczury dostały się do samolotu _ - oświadczyła rzeczniczka australijskich linii. Szczury, które znaleziono w szafce ze sprzętem medycznym, uśmiercono.

Boeing 767 został wycofany na prawie 40 godzin do hangaru na dokładną kontrolę, a pasażerom zaproponowano inne połączenia do Brisbane.

Stacja radiowa ABC zasugerowała, że gryzonie mógł wnieść na pokład ktoś z załogi. Wskazuje na to fakt - zdaniem ABC - że na pokładzie samolotu nie znaleziono ich rodziców. Szefowie linii Qantas z oburzeniem odrzucili jednak tego rodzaju sugestie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t136501.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/usa;prezydencki;samolot;nie;mogl;ladowac,35,0,815395.html) USA: Prezydencki samolot nie mógł lądować Michelle Obama nie wysiadła w bazie Andrews pod Waszyngtonem z powodu błędu kontrolera.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t116279.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/qantas;znowu;ma;klopoty;tym;razem;to;boeing,180,0,710324.html) Qantas znowu ma kłopoty, tym razem to Boeing Maszyna lecąca do Buenos Aires musiała zawrócić do Sydney. Miała kłopoty z elektryką.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t115400.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/kolejny;samolot;linii;qantas;mial;klopoty;z;silnikiem,213,0,705749.html) Kolejny samolot linii Qantas miał kłopoty z silnikiem Samolot australijskich linii, lecący do Sydney, musiał zawrócić wkrótce po starcie.
Tagi: szczury, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz