Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Resort skarbu ukarze pijanego urzędnika

0
Podziel się:

Chodzi o wicedyrektora jednego z departamentów. Po pijanemu miał napaść na radnego z Augustowa.

Resort skarbu ukarze pijanego urzędnika
(kprm.gov.pl)
bFfneNit

Chodzi o *Grzegorza K., *wicedyrektora jednego z departamentów po pijanemu miał napaść na radnego z Augustowa. Rzecznik resortu skarbu Maciej Wewiór mówi, że zostały wszczęte procedury dyscyplinarne

_ - Szczegóły w tej sprawie resort skarbu przekaże na początku przyszłego tygodnia _ - zapewnił rzecznik MSP. Grzegorz K. - wiceszef departamentu nadzoru właścicielskiego MSP, zasiadający również w radach nadzorczych kilku spółek Skarbu Państwa - wraz ze swoim kolegą miał napaść na radnego z Augustowa.

*Jak podaje policja, *obaj zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Grzegorz K. miał 2,2 promila alkoholu, na wynik badań drugiego mężczyzny komenda jeszcze czeka. Radny miał 0,6 promila w wydychanym powietrzu.
Jak podaje Kamil Tomaszczuk z podlaskiej policji, do incydentu doszło w piątek przed jednym ze sklepów monopolowych. Z relacji pobitego wynikało, że był świadkiem awantury w sklepie. Dwóch klientów kłóciło się ze sprzedawczynią, która nie chciała sprzedać im alkoholu, ponieważ byli pijani.

bFfneNiv

Według podlaskiej policji, radny powiatu augustowskiego zwrócił im uwagę, aby nie robili sprzedawczyni problemu i wyszli ze sklepu. Kiedy wszyscy opuścili sklep pijani mężczyźni zaatakowali radnego. Jeden z nich uderzył go pięścią w twarz. Kiedy ten upadł, zaczęli go kopać po twarzy. Radny trafił do szpitala w Augustowie. Postępowanie nadzoruje augustowska prokuratura.

bFfneNiW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)