Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rodzina nie pomoże Kaczyńskiemu na finiszu kampanii

0
Podziel się

Prezes PiS jest zadowolony ze stylu walki wyborczej.

Rodzina nie pomoże Kaczyńskiemu na finiszu kampanii
(PAP/Grzegorz Hawałej)
bEiiicbV

*Prezes PiSJarosław Kaczyńskipowiedział, że jego siostrzenica - córka Lecha i Marii Kaczyńskich - Marta i jej mąż Marcin, tak jak dotychczas, również w końcówce kampanii nie będą brali w niej udziału. *

_ - Ze względu na szczególne okoliczności to nie miałoby sensu _ - powiedział Kaczyński. Pytanie padło w związku z tym, że Marta Kaczyńska-Dubieniecka i jej mąż pojawili się w Centrum Informacyjnym Europejski, gdzie kandydat PiS na prezydenta debatował o gospodarce z przedstawicielami Kongresu Przedsiębiorczości.

_ - Solidarność rodzinna jest przez cały czas, natomiast Marta i Marcin nie uczestniczą w kampanii wyborczej, akurat tutaj przyszli, bo w końcu jesteśmy rodziną i możemy się czasem spotkać. Ja jestem tak zajęty, że w zasadzie innych okazji nie mam _ - podkreślił Kaczyński.

bEiiicbX

Prezes PiS zastrzegł, że nie uważa, by odwoływanie się do rodziny w kampanii było czymś złym, ale - jak mówił - w przypadku jego rodziny sytuacja jest dosyć nadzwyczajna.

Szef PiS oceniał także kończącą się kampanię wyborczą. Jak powiedział, poprawiła ona standardy życia publicznego. Zwracał uwagę, że nie doszło w niej do wydarzeń skandalicznych, nie było żadnych haków, ani odwoływania się do jakichś wydarzeń z odległej przeszłości.

_ - Myśmy się bezwzględnie tego wystrzegali, druga strona w zasadzie - było trochę wypowiedzi niefortunnych, nawet bardzo niefortunnych - ale w zasadzie też nie przekroczyła pewnych barier _ - podkreślił kandydat PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

bEiiiccy
wybory
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)