Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosjanie szukają pomocników zamachowca

0
Podziel się:

Poszukiwanych jest trzech pomocników zamachowca-samobójcy. Wersję o dwojgu zamachowców zdementowano.

Rosjanie szukają pomocników zamachowca
(PAP/EPA)
bEErJrfp

fot: PAP/EPA_ fot: PAP/EPA/NTV _[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/rosja;zamach;bombowy;na;lotnisku;domodiedowo;w;moskwie,galeria,4907,0.html)W dzień po zamachu terrorystycznym w hali przylotów moskiewskiego lotniska Domodiedowo, gdzie zginęło 35 osób, trwały poszukiwania pomocników zamachowca-samobójcy. Wersję o dwojgu zamachowców zdementowano.

Agencja ITAR-TASS pisze, powołując się na anonimowego przedstawiciela organów śledczych, że poszukiwanych jest trzech pomocników zamachowca-samobójcy.

Według tego źródła, z danych operacyjnych wynika, że są to mieszkańcy regionu moskiewskiego.

bEErJrfr

Cytowany przedstawiciel organów śledczych zdementował podawaną przez różne media informację, że zamachu dokonali kobieta i mężczyzna.

Powiedział on we wtorek agencji ITAR-TASS, że podstawowa wersja ekipy dochodzeniowej nie zmieniła się: na lotnisku Domodiedowo wysadził się w powietrze jeden zamachowiec-samobójca - krępy mężczyzna w wieku 30-40 lat, o _ europejskim wyglądzie _.

Rozmówca ITAR-TASS powstrzymał się od komentarzy na temat tzw. _ kaukaskiego śladu _ w przypadku tego zamachu. Zastrzegł jednak, że wszystkie wersje są wciąż badane, nawet te, które wydają się nielogiczne.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/104/t129896.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;odlamki;rozrywaly;ludzi,118,0,759670.html) Zamach w Moskwie: Odłamki rozrywały ludzi Według agencji Interfax na miejscu tragedii znaleziono głowę zamachowca. Informator ITAR-TASS podkreślił, że identyfikacja sprawcy zamachu będzie możliwa.

bEErJrfx

ITAR-TASS odnotowuje, że dla organów ścigania _ jest jasne, iż organizatorzy zamachu dokładnie zbadali organizację systemu bezpieczeństwa w porcie lotniczym i bez trudu znaleźli w nim lukę, którą udało się wykorzystać ich ludziom _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/100/t129892.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;najnowsze;ustalenia;sluzb,133,0,759429.html) Zamach w Moskwie. Najnowsze ustalenia służb W Rosji problem terroryzmu narasta. Jego źródłem jest przede wszystkim sytuacja na Kaukazie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/76/t129868.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;35;osob;nie;zyje;zobacz;hale;po;eksplozji,137,0,759177.html) Zamach w Moskwie. 35 osób nie żyje. Zobacz halę po eksplozji Bomba wybuchła na lotnisku Domodiedowo. W powietrze wysadził się zamachowiec.
bEErJrfS
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)