Notowania

radio
21.06.2010 14:00

Ruszyło Lato z Radiem

Koncert gwiazd, kuchnia Roberta Sowy, badania mammograficzne i miasteczko ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji 39. Lata z Radiem. "Polka - Dziadek" rozbrzmiała w poniedziałek punktualnie o godzinie 9 na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Koncert gwiazd, kuchnia Roberta Sowy, badania mammograficzne i miasteczko ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji 39. Lata z Radiem. "Polka - Dziadek" rozbrzmiała w poniedziałek punktualnie o godzinie 9 na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Od 21 czerwca na antenie radiowej "Jedynki" usłyszeć można przeboje tegorocznego Lata z Radiem, oprócz muzycznych audycji odbędą się także koncerty plenerowe z udziałem gwiazd.

26 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się pierwszy z 20 koncertów, które poprowadzą Roman Czejarek oraz Zygmunt Chajzer.

Lato z Radiem zagra: w Częstochowie, Świeradowie Zdrój, Polanicy, Ełku, Kętrzynie, Władysławowie, Stegnach, Darłowie, Niechorzu, Krynicy, Rabce Zdrój, Nowym Sączu, Tarnowie, Mielnie, Ustroniu Morskim, Dusznikach, Złotoryi, Gniewie i Ostródzie.

W każdą sobotę i niedzielę, aż do końca sierpnia, na scenie wraz z kabaretem i prowadzącymi wystąpią, co najmniej dwie gwiazdy. W tym roku zagrają: De Mono, Blue Cafe, Roberta Gawlińskiego, Kasię Kowalską, Irę i Artura Gadowskiego, Andrzeja Piasecznego, Leszcze, Brathanki, Patrycję Markowską, Kombii, Varius Manx, Jacka Stachurskiego.

Oprócz koncertów każdej z imprez towarzyszyć będzie kuchnia Roberta Sowy, byłego szefa kuchni warszawskiego hotelu Jan III Sobieski. W menu: dania z ryb, białego mięsa i dużej ilości warzyw.

Podczas koncertów, w każdym z miast odwiedzanych przez ekipę Lata z Radiem, parkować będzie specjalny bus, w którym panie za darmo będą mogły zrobić badania mammograficzne.

Dla chętnych Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizuje "Miasteczko ruchu drogowego".

Na antenie "Jedynki" audycje "Lata z Radiem" prowadzić będą: Marta Kielczyk, Karolina Rożej, Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki. Audycje z dedykacją poprowadzą Maria Szabłowska, Marek Niedźwiecki i Adam Halber.

"Wracam do Lata z Radiem i zrobimy wszystko, żeby było tak, jak za największej jego świetności" - zapowiada Czejarek. Za kilka dni ruszą kanały internetowe Lata. Każdy będzie mógł ułożyć sobie swoje własne Lato z Radiem w internecie.

20 koncertów z wielkimi gwiazdami, przepisy i dania Roberta Sowy, darmowe badania dla pań - wylicza Czejarek. "Cieszę się, że to wszystko będzie miało miejsce ma koncertach Lata z Radiem, łączymy marzenia z czymś realnym" - powiedział PAP, po poniedziałkowej konferencji prasowej.(PAP)

dog/ zig/

Tagi: radio, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz