Notowania

dzieci
10.02.2010 14:17

Sąsiedzi uratowali z pożaru dzieci pozostawione bez opieki

Sąsiedzi uratowali trójkę dzieci w wieku 2 do 5 lat z pożaru domu, do którego doszło w środę w miejscowości Rostkowo pod Płockiem (Mazowieckie). Maluchy pozostawiono w domu bez opieki, ojciec był w pracy, a matka wyszła do sklepu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Sąsiedzi uratowali trójkę dzieci w wieku 2 do 5 lat z pożaru domu, do którego doszło w środę w miejscowości Rostkowo pod Płockiem (Mazowieckie). Maluchy pozostawiono w domu bez opieki, ojciec był w pracy, a matka wyszła do sklepu. *

Jak poinformowała PAP Anna Lewandowska z płockiej policji, pracownicy gminnego ośrodka pomocy społecznej mają powiadomić o zdarzeniu sąd rodzinny.

Nie wiadomo na razie, co było przyczyną pożaru. Nie jest wykluczone, że doszło do zaprószenia iskier z pieca węglowego. Wydobywający się z budynku ogień i dym zauważyli sąsiedzi, którzy weszli do płonącego domu, wynieśli dzieci, wezwali policję, strażaków i pogotowie.

Po badaniu lekarskim okazało się, że na szczęście dzieci nie doznały żadnych obrażeń. Strażacy szybko ugasili pożar.

Z ustaleń policji wynika, iż zniszczenia budynku są na tyle poważne, że mieszkające w nim małżeństwo wraz z maluchami prawdopodobnie będzie musiało przeprowadzić się do gospodarstwa swej rodziny. (PAP)

mb/ bno/ jra/

Tagi: dzieci, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz