Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sejm wznowił posiedzenie

0
Podziel się

W czwartek po godz. 9 Sejm wznowił posiedzenie. Posłowie zajmą się m.in.
projektem rezolucji potępiającej reżim Aleksandra Łukaszenki za represje polityczne na Białorusi i
sfałszowanie wyborów.

bEgCmclN

*W czwartek po godz. 9 Sejm wznowił posiedzenie. Posłowie zajmą się m.in. projektem rezolucji potępiającej reżim Aleksandra Łukaszenki za represje polityczne na Białorusi i sfałszowanie wyborów. *

W projekcie rezolucji posłowie potępiają białoruskie władze za przemoc i represje wobec społeczeństwa oraz za sfałszowanie wyników grudniowych wyborów. "Stanowczo domagamy się od władz białoruskich natychmiastowego uwolnienia wszystkich aresztowanych i zaprzestania represji politycznych" - głosi projekt rezolucji.

Sejm zajmie się też rządowym projektem zmian w ustawie o grach hazardowych, który wprowadza zakaz organizowania gier w internecie, z wyjątkiem zakładów wzajemnych przez internet, określenia warunków eksploatacji automatów i urządzeń do gier, wprowadzenia rejestracji gości w ośrodkach gier i audiowizyjnego systemu kontroli gier w kasynach.

bEgCmclP

Posłowie zapoznają się ponadto z informacją bieżącą w sprawie sytuacji na kolei, w związku ze zmianami zaproponowanymi przez ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Będą także zadawać członkom rządu pytania w sprawach bieżących.(PAP)

ajg/ son/ jbr/

bEgCmcmq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)