Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Śląska policja czeka na filmiki z przejawami agresji drogowej

0
Podziel się

Śląska policja uruchomiła specjalny adres poczty elektronicznej, na który
można przesyłać filmy z przejawami agresji uczestników ruchu drogowego. Takie osoby muszą liczyć
się z poważnymi konsekwencjami - zapowiadają funkcjonariusze.

bEqMYeid

Śląska policja uruchomiła specjalny adres poczty elektronicznej, na który można przesyłać filmy z przejawami agresji uczestników ruchu drogowego. Takie osoby muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami - zapowiadają funkcjonariusze.

Uruchomiony właśnie adres mailowy stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl to reakcja śląskiej policji na opublikowane w ostatnim czasie w internecie filmy, na których zarejestrowano agresywne zachowania kierowców. Popularność internautów zyskały zwłaszcza dwa filmiki nakręcone ostatnio w Katowicach.

Policjanci ze śląskiej drogówki obiecują, że przeanalizują wszystkie nadesłane materiały i aby ograniczyć agresję kierowców, którzy nie potrafią kontrolować swoich zachowań, będą sięgali po różnego rodzaju środki.

bEqMYeif

"Mogą to być konsekwencje z zakresu prawa karnego, ale również konsekwencje administracyjne - nałożenie punktów karnych oraz skierowanie sprawcy na badania psychologiczne, mające na celu stwierdzenie, czy ma on predyspozycje do posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdu" - zaznacza śląska policja.(PAP)

kon/ itm/

bEqMYeiG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)