Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Śląskie: Dwie osoby zastrzelone w lombardzie w Zabrzu

0
Podziel się

Ciała kobiety i mężczyzny znaleziono w czwartek w lombardzie w centrum
Zabrza. Ofiary mają rany postrzałowe. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę tragedii policja
uznaje nieporozumienia na tle rodzinnym.

bEitLpLp

Ciała kobiety i mężczyzny znaleziono w czwartek w lombardzie w centrum Zabrza. Ofiary mają rany postrzałowe. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę tragedii policja uznaje nieporozumienia na tle rodzinnym.

Ciała znaleziono w czwartek po godz. 10 w lombardzie przy ul. De Gaulle'a. Policję o tragedii zaalarmował przechodzień. Wezwana na miejsce ekipa pogotowia stwierdziła zgon obojga ofiar.

"Nic nie wskazuje na napad, ale wiele przemawia za tym, że tragedia była skutkiem nieporozumień rodzinnych. Ofiary to właścicielka lombardu i jej były mąż" - powiedział PAP rzecznik zabrzańskiej policji, aspirant sztabowy Marek Wypych.

bEitLpLr

Jak mówili policjantom naoczni świadkowie, w lombardzie doszło najpierw do awantury i szarpaniny, a później do użycia broni. Według najbardziej prawdopodobnej wersji, 44-letni mężczyzna zastrzelił byłą, o rok młodszą żonę, a później popełnił samobójstwo.

W środku znaleziono jedną sztukę broni. Policja na razie nie precyzuje, jakiego rodzaju. Nie wiadomo, czy któraś z ofiar miała pozwolenie na posiadanie broni. Na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpiecza ślady.(PAP)

kon/ itm/ jra/

bEitLpLS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)