Notowania

wiadomości
15.03.2012 10:06

Śląskie: Liczne stłuczki na drogach; miejscami przy nich korki

Blisko 60 kolizji na drogach woj. śląskiego odnotowali w czwartek od północy policjanci z tamtejszej drogówki. Według ich oceny do części z nich mogły się przyczynić ostre, poranne słońce i lokalne oblodzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Blisko 60 kolizji na drogach woj. śląskiego odnotowali w czwartek od północy policjanci z tamtejszej drogówki. Według ich oceny do części z nich mogły się przyczynić ostre, poranne słońce i lokalne oblodzenia. *

Jak poinformowała PAP oficer dyżurująca na stanowisku kierowania ruchem śląskiej policji, w jednej z poważniejszych kolizji w regionie w Chorzowie zderzyło się pięć samochodów. Ruch na Drogowej Trasie Średnicowej w pobliżu stadionu "Ruchu" w kierunku Świętochłowic został z tego powodu przyblokowany; przejezdny był tylko skrajny lewy pas.

Ruch tunelem pod katowickim rondem zablokował też rano samochód, który przewrócił się przy wjeździe do tunelu na jezdni od strony Sosnowca. Spowodowany tym korek rozciągnął się ze "średnicówki" na drogę S-86, sięgając granicy Katowic i Sosnowca. Przejazd tą trasą z Sosnowca do centrum Katowic wydłużył się w tym czasie o co najmniej pół godziny.

Według informacji śląskiej drogówki, poza tymi miejscami ruch na tranzytowych trasach w regionie był w czwartek rano płynny, a warunki w ciągu dnia - wraz ze wzrostem temperatury - miały się poprawiać.(PAP)

mtb/ bos/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz