Notowania

wiadomości
05.06.2012 16:13

Śląskie: XXV edycja festiwalu "Cantate Deo 2012" w Gliwicach

Nagrody w kategoriach zespół, solista, aranżacja i kompozycja czekają na wykonawców, którzy wezmą udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2012" w Gliwicach. Termin przyjmowania zgłoszeń mija w niedzielę.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Nagrody w kategoriach zespół, solista, aranżacja i kompozycja czekają na wykonawców, którzy wezmą udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2012" w Gliwicach. Termin przyjmowania zgłoszeń mija w niedzielę. *

XXV Festiwal Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2012" odbędzie się w dniach 7 i 8 lipca w muszli koncertowej w Gliwicach - Sośnicy na terenie parafii św. Jacka.

Pierwszego dnia odbędzie się przegląd wykonawców, drugiego prezentacja laureatów.

W konkursie udział mogą wziąć soliści i zespoły, którzy dostarczą kasety lub płyty z nagraniami dwóch piosenek konkursowych wraz z tekstami piosenek oraz zapisem nutowym - powiedział PAP Paweł Jurek z biura prasowego Festiwalu Cantate Deo.

Każde zgłoszenie powinno także zawierać wypełniony formularz - do pobrania ze strony www.cantate.pl. Zgłoszenie można przesłać pocztą, mailem lub dostarczyć osobiście.

Gliwicki festiwal "Cantate Deo 2012" działa z przerwami od 1981 roku.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Silesia pro Europa.(PAP)

ktp/ ls/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz