Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Śląskie: Zatrzymany gwałciciel-recydywista

0
Podziel się

Policjanci z Myszkowa (Śląskie) zatrzymali mężczyznę podejrzanego o
zgwałcenie 49-letniej kobiety. 23-latek został ujęty dzięki informacji przekazanej przez świadka.
Okazało się, że zatrzymany już wcześniej odsiadywał wyrok za podobne przestępstwo.

bErGRWsB

Policjanci z Myszkowa (Śląskie) zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie 49-letniej kobiety. 23-latek został ujęty dzięki informacji przekazanej przez świadka. Okazało się, że zatrzymany już wcześniej odsiadywał wyrok za podobne przestępstwo.

Jak podał w poniedziałek zespół prasowy śląskiej policji, kobieta została zaatakowana w miniony weekend nocą, gdy wracała z baru. Napastnik zaciągnął ją w pobliże bloku, a następnie używając przemocy zgwałcił.

Ofiara wzywała pomocy. Jej krzyk usłyszał przypadkowy mężczyzna, spacerujący w tej okolicy z psem. Świadek natychmiast powiadomił policję. Policjanci szybko pojechali na miejsce i tam zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 23-letni myszkowianin.

bErGRWsD

Jak się okazało, ten sam mężczyzna odsiadywał już wyrok za podobne przestępstwo. Wyszedł z więzienia w ubiegłym roku. Teraz przedstawiono mu zarzut zgwałcenia w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli tzw. recydywy. Na wniosek prokuratora sąd go aresztował. Grozi mu kara nawet kilkunastu lat więzienia.(PAP)

kon/ bos/

bErGRWte
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)