Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Stolica: Ośmiu kibiców oskarżonych o udział w bójce podczas meczu

0
Podziel się

Ośmiu kibiców oskarżono o udział w bójce podczas meczu piłki nożnej Polonii
z Legią w Warszawie w marcu tego roku. Przyznali się do zarzutów. Grozi im do 3 lat więzienia.

bEqsldoB

Ośmiu kibiców oskarżono o udział w bójce podczas meczu piłki nożnej Polonii z Legią w Warszawie w marcu tego roku. Przyznali się do zarzutów. Grozi im do 3 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście Północ skierowała już akt oskarżenia w tej sprawie do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia - poinformował w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Ośmiu mężczyzn w wieku od 23 do 28 lat oskarżono o to, że przed stadionem Polonii przy ul. Konwiktorskiej, w czasie meczu piłki nożnej między Polonią i Legią, w niebezpieczny sposób zakłócili przebieg imprezy. Polegało to na udziale w bójce, w której m.in. zadawali ciosy pięściami po całym ciele, kopali i szarpali się, czym narazili uczestników zdarzenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia.

bEqsldoD

Materiał dowodowy oparto na nagraniach z monitoringu, zeznaniach świadków, w tym interweniujących policjantów, a także na wyjaśnieniach samych oskarżonych, którzy przyznali się do zarzucanego im czynu - dodał prok. Ślepokura.(PAP)

sta/ malk/ bk/

bEqsldpe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)