Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Stolica: Policja zabezpieczyła narkotyki warte blisko 0,5 mln złotych

0
Podziel się:

Na prawie pół miliona złotych policja szacuje wartość narkotyków -
amfetaminy, kokainy, heroiny i marihuany - zabezpieczonych w mieszkaniu wynajmowanym przez
43-letniego Krzysztofa M. - poinformowała w poniedziałek Komenda Stołeczna Policji.

bECiuYTF

Na prawie pół miliona złotych policja szacuje wartość narkotyków - amfetaminy, kokainy, heroiny i marihuany - zabezpieczonych w mieszkaniu wynajmowanym przez 43-letniego Krzysztofa M. - poinformowała w poniedziałek Komenda Stołeczna Policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia. 43-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Na trop mężczyzny policjanci trafili w trakcie czynności operacyjnych. Krzysztof M. został objęty obserwacją. Gdy w końcu policjanci weszli do zajmowanego przez niego mieszkania, znaleźli różne substancje odurzające. Po badaniach w laboratorium okazało się, że zabezpieczone substancje to ok. sześciu kilogramów amfetaminy, ponad kilogram marihuany i kokainy oraz blisko kilogram heroiny. Wartość narkotyków policja szacuje na blisko pół miliona złotych.

bECiuYTH

Ponadto u 43-latka znaleziono trzy wagi elektroniczne, policyjne mundury i akcesoria, 42 telefony komórkowe i maszynę służącą prawdopodobnie do prasowania narkotyków. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli ponad 100 tys. złotych w gotówce. (PAP)

ral/ pz/

bECiuYUi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)