Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Stolica: Weekend bez tramwajów na Bródnie

0
Podziel się

W sobotę i niedzielę nie będą kursować tramwaje między Rondem Żaba a pętlą
Żerań Wschodni. Tramwaje linii 1,4 i 26 pojadą objazdami; między pl. Hallera a Żeraniem Wschodnim
jeździć będzie zastępcza linia autobusowa Z-1.

bEhcmscB

W sobotę i niedzielę nie będą kursować tramwaje między Rondem Żaba a pętlą Żerań Wschodni. Tramwaje linii 1,4 i 26 pojadą objazdami; między pl. Hallera a Żeraniem Wschodnim jeździć będzie zastępcza linia autobusowa Z-1.

Jak poinformował w piątek Zarząd Transportu Miejskiego, powodem wyłączenia ruchu tramwajowego na Bródnie jest remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Rembielińskiej i Matki Teresy z Kalkuty.

Ruch tramwajowy na Bródnie, na odcinku od Ronda Żaba do Żerania Wschodniego będzie wyłączony. Tramwaje pojadą trasami objazdowymi.

bEhcmscD

Tramwaje linii 4, po przejechaniu mostu Gdańskiego, skręcą w ul. Jagiellońską i dotrą do pętli Ratuszowa-ZOO.

Tramwaje Linii 1 (kursującej przez most Gdański) i 26 (jeżdżące przez most Śląsko-Dąbrowski) dojadą do przystanku "Namysłowska", przy czym tramwaj dojeżdżający jako "jedynka" odjedzie z niego jako 26 i odwrotnie.

Autobusy linii zastępczej Z-1 będą jeździć między pętlą Żerań Wschodni a placem Hallera ulicami: Annopol, Rembielińsą, Matki Teresy z Kalkuty, Odrowąża, Starzyńskiego i Jagiellońską. Do tramwaju będzie można przesiąść się przy rondzie Starzyńskiego. (PAP)

mca/ bno/

bEhcmsde
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)