Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nożownik
10.04.2013 07:40

Student college'u poranił nożem 14 osób

Zanim go obezwładniono i aresztowano, poranił co najmniej 14 osób. 4 osoby znajdują się w stanie ciężkim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lucian Coman/Dreamstime.com)

*Do incydentu doszło na terenie kampusu Lone Star Community College, w miejscowości Cypress, niedaleko Houston w stanie Teksas. *Jeden ze studentów college'u w Teksasie uzbrojony w nóż atakował we wtorek na terenie uczelni przypadkowe osoby. Zanim go obezwładniono i aresztowano, poranił co najmniej 14 osób. 4 osoby znajdują się w stanie ciężkim.

Władze uczelni wezwały policję i zaapelowały do studentów aby ukryli się bowiem początkowo podejrzewały, że napastników jest co najmniej dwóch.

Jednak napastnikiem okazał się działający samotnie 21-letni mężczyzna, jeden ze studentów college'u. Motywy jego ataku są nieznane.

Czytaj więcej w Money.pl
Uzbrojoni nauczyciele? W USA zdecydowani 64 proc. ankietowanych popiera umieszczenie w szkołach dodatkowych strażników i funkcjonariuszy policji.
Uzbrojony personel w szkołach? Oni tak chcą Zamiast ograniczenia dostępu do broni amerykańskie Stowarzyszenie Strzeleckie proponuje coś zupełnie innego.
Broń palna nie dla każdego? Chcą kontroli Nad ustawą w tej sprawie pracuje ponadpartyjna grupa senatorów. Coraz więcej zrozumienia ma też propozycja ograniczenia magazynków o dużej pojemności.
Tagi: nożownik, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz