Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szef SLD o Kaliszu: Nie ma poczucia jedności

0
Podziel się:

Szef SLD uważa, że uczestnicy konwencji partii udzielili posłowi wotum nieufności.

Szef SLD o Kaliszu: Nie ma poczucia jedności
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEUgufvp

Szef SLD Grzegorz Napieralski uważa, że uczestnicy sobotniej konwencji krajowej partii wyrazili wobec Ryszarda Kalisza wotum nieufności, gdyż - jak mówił - nie ma on _ poczucia jedności _ z partią.

Kalisz, decyzją delegatów, stracił miejsce w Zarządzie Krajowym SLD._ - Warto, by Ryszard Kalisz zrozumiał, że dzisiaj, kiedy partia się konsoliduje, kiedy te notowania faktycznie rosną, kiedy stajemy się alternatywą, wygrywamy wybory, udaje nam się wiele osiągnąć, nasze postulaty są słuchane przez PO (...) wszyscy potrzebujemy współpracy, współdziałania, poczucia jedności, że jesteśmy w jednej grupie _ - powiedział Napieralski w TVP1.

Szef SLD podkreślił, że Kalisz tego nie robił i stąd delegaci okazali mu wotum nieufności.

bEUgufvr

Z kolei w radiowych _ Sygnałach Dnia _ Napieralski nawiązał do udziału Kalisza w kongresie Ruchu Poparcia Janusza Palikota 2 października. _ - Być może to było podstawą do negatywnej oceny Ryszarda. To jest żółta kartka za taką działalność, ale nie czerwona _ - zaznaczył.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/t75043.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dzialacze;sld;pytaja;polakow;o;ich;problemy,32,0,682016.html) Działacze SLD pytają Polaków o ich problemy Dziś przedwyborczą ankietę prowadzili przed Halą Grzegórzecką w Krakowie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t97463.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;krytycznie;o;wolnym;w;swieto;trzech;kroli,185,0,681401.html) SLD krytycznie o wolnym w święto Trzech Króli Zdaniem Jerzego Wenderlicha taka zmiana to gest PO wobec duchowieństwa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/78/t19022.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sa;zmiany;w;sojuszu;lewicy;demokratycznej,80,0,681552.html) Są zmiany w Sojuszu Lewicy Demokratycznej Klub Lewicy zmieni nazwę na klub SLD. Jego szeregi ma zasilić Marek Balicki.
bEUgufvS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)