Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Targi wnętrzarskie w Poznaniu

0
Podziel się

Ok. 200 wystawców z Polski i zagranicy prezentuje swoją ofertę na
rozpoczętych w środę w Poznaniu Targach Wnętrz Home Decor. Wydarzeniu towarzyszą m.in. salon
oświetlenia Luminexpo i Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy.

bEgLiEwR

Ok. 200 wystawców z Polski i zagranicy prezentuje swoją ofertę na rozpoczętych w środę w Poznaniu Targach Wnętrz Home Decor. Wydarzeniu towarzyszą m.in. salon oświetlenia Luminexpo i Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy.

Podczas targów, przez trzy dni prezentowane są tekstylia, dekoracje, usługi aranżacji wnętrz oraz wyposażenie pokoju; nowością zaś są ekspozycje związane z łazienką, domowym spa czy wykończeniem ścian i podłóg.

Jak powiedziała w środę PAP Anna Adamska z Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym roku wydarzenie skierowane jest do klientów biznesowych.

bEgLiEwT

"To już nie są targi dla szerokiej publiczności, impreza przyjęła formułę biznesową, dlatego jest o jeden dzień krótsza. Zależy nam na branżowym spotkaniu osób, które są zawodowo związane z branżą wnętrz, ich wykończeniem i wyposażeniem" - powiedziała PAP Adamska.

Jak dodała, zaproszenie do udziału w targach kierowane jest do detalistów, hurtowników, przedstawicieli sieci handlowych, a także do projektantów, architektów i deweloperów.

Targom Home Decor towarzyszy wystawa Etno Trendy. W jednym z targowych pawilonów prezentowane są m.in. meble, dywany, dekoracje okien i łóżek, pościel, ręczniki oraz szkło i porcelana. Tematem łączącym ekspozycję jest "etno" - jeden z najważniejszych trendów w designie, łączący motywy folkowe i egzotyczne wzory.

W ramach trwającego na targach od środy Salonu Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej Luminexpo prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu oświetlenia wewnętrznego, oświetlenia zewnętrznego, źródeł światła oraz komponentów i akcesoriów oświetleniowych.

bEgLiEwZ

W programie targów znalazło się ponadto szereg seminariów, a także VIII Europejskie Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy.

Dodatkowo od czwartku w Poznaniu odbywać się będą dwie inne imprezy związane z projektowaniem: Arena Design to organizowane przez MTP wydarzenie poświęcone współczesnemu wzornictwu i architekturze. Ideą projektu jest stworzenie platformy dialogu i współpracy dla przedsiębiorców, projektantów i architektów. Impreza odbędzie się równolegle z premierową edycją Targów Designu Mood Form. (PAP)

rpo/ je/ mag/

bEgLiExu
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)