Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lublin
28.10.2006 14:38

Tomasz Rakowski dyrektorem TVP w Lublinie

Rada Nadzorcza TVP powołała na stanowisko dyrektora TVP3 w Lublinie Tomasza Rakowskiego. Jego zastępcą ds. programowych został dotychczasowy dyrektor lubelskiego oddziału TVP - Tadeusz Doroszuk.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Rada Nadzorcza TVP powołała na stanowisko dyrektora TVP3 w Lublinie Tomasza Rakowskiego. Jego zastępcą ds. programowych został dotychczasowy dyrektor lubelskiego oddziału TVP - Tadeusz Doroszuk. *

O zmianach personalnych w oddziałach terenowych TVP, dokonanych na piątkowym posiedzeniu Rady, poinformowano w komunikacie na stronach internetowych centrum prasowego TVP.

Tomasz Rakowski jest doktorem filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 1994-1999 był pracownikiem naukowo- dydaktycznym tej uczelni. W 1999 r. przez cztery miesiące pełnił funkcję redaktora naczelnego "Naszego Dziennika". Pracował również w biurze pełnomocnika rządu ds. rodziny przy kancelarii premiera Jerzego Buzka.

Od 2000 r. Rakowski pracował w biurze rzecznika praw dziecka. Od 2003 r. jest rzecznikiem prasowym prezydenta Lublina oraz szefem biura prasowego kancelarii prezydenta tego miasta. Wykłada też w lubelskiej filii Wyższej Szkoły Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza. (PAP)

ren/ je/

Tagi: lublin, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz