Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Toruń: Konkurs na logo Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy"

0
Podziel się

Ogłoszony został konkurs na logo Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w
Toruniu, które będzie popularyzować naukę i osiągnięcia techniczne, stosując nowoczesne i
interaktywne metody prezentacji.

bDAOaSTF

Ogłoszony został konkurs na logo Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w Toruniu, które będzie popularyzować naukę i osiągnięcia techniczne, stosując nowoczesne i interaktywne metody prezentacji.

Konkurs ma charakter zamknięty, jest skierowany do studentów i doktorantów oraz absolwentów uczelni i wydziałów artystycznych o profilu plastycznym, a także firm zajmujących się grafiką projektową. Znaki graficzne, zgłaszane do konkursu, powinny cechować się wysokimi walorami artystycznymi i użytkowymi, nadawać się do zastosowania w rożnych technikach.

Prace na konkurs można zgłaszać do 25 marca, a ogłoszenie wyników zaplanowano na 26 marca.

bDAOaSTH

Regulamin konkursu umieszczono na stronie internetowej Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy".

Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" ma rozpocząć działalność w 2013 r. Obecnie trwa przebudowa i adaptacja budynków dawnych Młynów Toruńskich na potrzeby centrum. Koszt inwestycji sięgnie prawie 28,4 mln zł.

Powierzchnia użytkowa placówki wyniesie 5 tysięcy metrów kwadratowych. Znane są już tematy przyszłych wystaw głównych - "O obrotach", "Rzeka", "Siła i energia", a także wystaw dla dzieci - "Podróże po świecie", "Codzienność", "Światło i kształt". W centrum, oprócz wystaw, będą odbywać się m.in. pokazy popularnonaukowe, zajęcia laboratoryjne, wykłady, warsztaty i konferencje. (PAP)

rau/ ls/

bDAOaSTN
bDAOaSUi
wiadomości
pap
Źródło:
KOMENTARZE
(0)