Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
śmierć dzieci
31.08.2013 16:42

Tragedia w Ryczowie. Nie żyje roczne dziecko

Roczny chłopiec zmarł po wypiciu silnie trującego środka odtłuszczającego. Tragedia wydarzyła się w jednym z gospodarstw w miejscowości Ryczów (Małopolskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(juhansonin / Flickr (CC BY SA 3.0))

Roczny chłopiec zmarł po wypiciu silnie trującego środka odtłuszczającego. Tragedia wydarzyła się w jednym z gospodarstw w miejscowości Ryczów (Małopolskie) - poinformował szef wadowickiej prokuratury rejonowej Jerzy Utrata.

Na razie nie wiadomo jak to się stało, że chłopiec znalazł pojemnik z płynem i go wypił. Jego bliscy są w szoku. Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że dziecko w piątek wieczorem bawiło się w obejściu pod opieką członków rodziny, którzy wykonywali drobne prace w obejściu. Na chwilę stracili chłopca z oczu. Krótko potem jego stan zaczął się radykalnie pogarszać.

Lekarze pogotowia ponad godzinę walczyli o życie dziecka. Niestety, nie udało się go uratować. Jak powiedział Utrata śledczy sprawdzą, czy rodzice odpowiednio się opiekowali dzieckiem. Sprawa będzie się toczyła pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. - _ Na razie wszystko jednak wskazuje, że doszło do nieszczęśliwego wypadku _ - powiedział prokurator.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia z udziałem 5-latka. Trafił do szpitala Rodzice zdołali wyjść po chwili z wody, natomiast dziecko, które płynęło w kapoku, porwał nurt.
Poważny wypadek w stolicy. Są utrudnienia Jedna osoba zginęła, a jedna jest w stanie ciężkim po wypadku motocykla i dwóch samochodów osobowych na ul. Gen. Zajączka w Warszawie.
Obozy dla dzieci uzależnionych od internetu Tutaj ponad pół miliona nastolatków jest uzależnionych od internetu, a szacunki te mogą być nawet zaniżone.
Tagi: śmierć dzieci, wypadek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz