Notowania

droga
22.03.2009 16:11

Tragiczna niedziela na łódzkich drogach

(dochodzą informacje o odblokowaniu drogi i weryfikacja danych ofiar)

Podziel się
Dodaj komentarz

(dochodzą informacje o odblokowaniu drogi i weryfikacja danych ofiar)

22.3. Łódź (PAP) - Przywrócono już ruch na drodze krajowej nr 70 (Łowicz-Skierniewice) w Pękoszewie (Łódzkie), gdzie w niedzielne południe zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku zginęły trzy osoby, a jedna z obrażeniami trafiła do szpitala - poinformowała PAP rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Magdalena Zielińska.

Według policji, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na łuku drogi opel vectra prowadzony przez 30-letnią mieszkankę Skierniewic, zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się w toyotą, którą podróżowały trzy osoby z Warszawy. Toyotę - jak później ustalono - prowadziła 20-letnia kobieta.

"Ciało było tak zmasakrowane, że trudna do rozpoznania była płeć tej ofiary" - zaznaczyła Zielińska. W wypadku na miejscu zginęły obie kierujące oraz pasażer toyoty - 44-letni mieszkaniec Warszawy; jego 40-letnia małżonka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku bada miejscowa policja.

Do kolejnego śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Wróblew w powiecie wieluńskim. Na przydrożnym drzewie rozbiło się osobowe audi. "Gdy na miejsce dojechali policjanci, na siedzeniu dla pasażera leżał młody mężczyzna; nie było natomiast kierowcy, który prawdopodobnie zbiegł" - dodał Zielińska. Pomimo natychmiastowej reanimacji podjętej przez pogotowie 23-letni pasażer zmarł. Policja poszukuje kierowcy audi. (PAP)

szu/ drag/

Tagi: droga, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz