Notowania

droga
22.03.2009 14:09

Tragiczna niedziela na łódzkich drogach - cztery śmiertelne ofiary wypadków

(dochodzą informacje o kolejnych ofiarach wypadków)

Podziel się
Dodaj komentarz

*(dochodzą informacje o kolejnych ofiarach wypadków) *

22.3. Łódź (PAP) - Do trzech wzrosła liczba śmiertelnych ofiar zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Pękoszew (Łódzkie) na drodze krajowej nr 70 (Łowicz-Skierniewice).

Trasa jest całkowicie zablokowana, policja organizuje objazdy - poinformowała PAP w niedzielę rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Magdalena Zielińska.

Według policji, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na łuku drogi opel vectra prowadzony przez 30-letnią kobietę, zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się w toyotą prowadzoną przez 44-letniego mężczyznę, którą podróżowały trzy osoby.

Na miejscu zginęli kierowcy obu aut. Zmarł także pasażer toyoty. "Ciało było tak zmasakrowane, że trudna do rozpoznania była płeć tej ofiary" - zaznaczyła Zielińska. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 40-letnia pasażerka toyoty.

Trwa usuwanie skutków wypadku; sprawę bada miejscowa policja.

Jak poinformowała rzeczniczka, do kolejnego śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Wróblew w powiecie wieluńskim. Na przydrożnym drzewie rozbiło się osobowe audi.

"Gdy na miejsce dojechali policjanci, na siedzeniu dla pasażera leżał młody mężczyzna; nie było natomiast kierowcy, który prawdopodobnie zbiegł" - dodał Zielińska. Pomimo natychmiastowej reanimacji podjętej przez pogotowie pasażer zmarł. Policja poszukuje kierowcy audi. (PAP)

szu/ drag/

Tagi: droga, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz